YOUR SLOGAN
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

box2

Jak wynika ze statystyk policyjnych w przeciągu kilku ostatnich lat odnotowano wzrost aktów przemocy oraz włamań w celach rabunkowych.

box2

Istnieje więc mocna przesłanka, by bronić się przed atakami przestępczości zorganizowanej. Skutecznym rozwiązaniem obronnym stały.

box2

Producenci tego rodzaju drzwi po przeprowadzonych badaniach wybrali mechanizmy, które skutecznie ochronią mieszkańców w domu.

box2

Ponieważ drzwi są wysoce specjalistyczne dlatego sprzedawane są na ogół z ościeżnicą, zawiasami, wkładką oraz oczywiście z kluczami.

Nic bardziej nie denerwuje niż wiatr, który swobodnie hula po naszym mieszkaniu. To jest wyraźna oznaka, że albo nasze okna, albo nasze drzwi nie są szczelne. Nieszczelność stolarki otworowej domu to główna przyczyna podwyższonych rachunków za ogrzewanie ale i trudności w utrzymaniu stałej temperatury w mieszkaniu. Zimne powietrze zawsze szuka newralgicznych miejsc typu szczeliny, dziury i chętnie wciska się do domu powodując nieprzyjemne uczucie chłodu. Najważniejszym krokiem jaki powinniśmy podjąć zanim zaczniemy akcję uszczelnianie to znalezienie źródła nieszczelności. Poszukiwania proponujemy rozpocząć w dwóch najbardziej prawdopodobnych miejscach.

Pierwsze z nich to łączenie ościeży drzwi z otworem ościeżowym. Zwykle tak bywa, że drzwi, które są nieprawidłowo zamontowane do domu w stanie surowym na skutek osadzania się budynku również odczuwają jego ruchy. Może dojść do niewielkich pęknięć, które stają się idealnym wejściem dla powietrza. Drugim możliwym miejscem nieszczelności może okazać się już same wadliwe lub wyeksploatowane uszczelki, które powinny idealnie przylegać do skrzydła drzwi. Miejsce docisku skrzydła drzwi do ościeży można próbować samodzielnie uszczelnić odpowiednio dopasowanymi uszczelkami.

box3

W konflikt z prawem wchodzą już nie tylko dorośli, ale co gorsze także coraz częściej młodzież i małoletni. Jak wynika ze statystyk policyjnych

box3

W dobie tak silnych problemów gospodarczych z którymi zmaga się nie tylko Polska ale i cały świat coraz częściej dochodzi do naruszenia i ale i łamania prawa.

Design by artsite.bytom.pl