YOUR SLOGAN
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

box2

Jak wynika ze statystyk policyjnych w przeciągu kilku ostatnich lat odnotowano wzrost aktów przemocy oraz włamań w celach rabunkowych.

box2

Istnieje więc mocna przesłanka, by bronić się przed atakami przestępczości zorganizowanej. Skutecznym rozwiązaniem obronnym stały.

box2

Producenci tego rodzaju drzwi po przeprowadzonych badaniach wybrali mechanizmy, które skutecznie ochronią mieszkańców w domu.

box2

Ponieważ drzwi są wysoce specjalistyczne dlatego sprzedawane są na ogół z ościeżnicą, zawiasami, wkładką oraz oczywiście z kluczami.

Drzwi wykonywane są na ogół z różnych materiałów dostępnych na rynku, m.in. drzewo, aluminium czy PVC. Mało kto z nas zdaje sobie sprawę z tego, iż aby przedłużyć maksymalnie okres eksploatacji drzwi trzeba na bieżąco stosować odpowiednie zabiegi konserwacyjne, ochronne i pielęgnacyjne. Faktem jest iż, najwięcej uwagi i pracy wymagają drzwi wykonane całkowicie z drzewa. Jednakże drzwi wykonane z innych materiałów bazowych również wymagają odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych.

Nie inaczej się ma to do drzwi PVC. Drzwi plastikowe podobnie jak okna PCV również wymagają przeprowadzania czynności konserwacyjnych, choć nie tak bardzo skomplikowanych jak to zachodzi w przypadku drzwi drewnianych. Nie trzeba ich malować co jest już dużym atutem. Warto jednak pamiętać o odpowiednim zabezpieczaniu odpowiednimi smarami i utrzymywaniu w czystości okuć. Profile PCV należy myć środkami łagodnymi, które nie wpływają na korozję elementów mocujących okno ale i też nie wchodzą w reakcję chemiczną z materiałem bazowym, czyli polichlorkiem winylu. Aby zapewnić na długo odpowiednią szczelność okna warto również zabezpieczyć wazeliną techniczą raz w roku wszystkie uszczelki oraz mechanizm zamka. Dzięki temu przedłużymy żywotność okna, jego szczelność oraz sprawne i komfortowe użytkowanie.

box3

W konflikt z prawem wchodzą już nie tylko dorośli, ale co gorsze także coraz częściej młodzież i małoletni. Jak wynika ze statystyk policyjnych

box3

W dobie tak silnych problemów gospodarczych z którymi zmaga się nie tylko Polska ale i cały świat coraz częściej dochodzi do naruszenia i ale i łamania prawa.

Design by artsite.bytom.pl